Privaatsuspoliitika

E-poe www.shhhcreations.ee isikuandmete vastutav töötleja on Fantastico OÜ (registrikood 14907784) asukohaga Astangu 19/1-101, 13519, Haabersti, Tallinn, Harjumaa. E-posti aadress creationsshhh@gmail.com

Töödeldakse järgmiseid isikuandmeid: 

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress
  • pangakonto number
  • kaupade ja teenuste maksumus ning maksetega seotud andmed ehk kliendi ostuajalugu

Miks isikuandmeid töödeldakse:

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

  • Isikuandmeid ja ostuajalugu kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks, klienditoe pakkumiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks
  • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. 
  • Veebipoe kasutaja IP- aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Isikuandmete haldamine:

Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. juhul, kui Kliendi poolt valitud tellimuse kohaletoimetamise viis seda eeldab ning õigusaktides ettenähtud juhtudel. Fantastico OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. 

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel creationsshhh@gmail.com. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 5 päeva jooksul.

Kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise või tarbijavaidluste lahendamise jaoks.

Vaidluste lahendamine 

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel aadressil creationsshhhh@gmail.com. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Ostukorv
There are no products in the cart!
Jätka shoppamist