Sinu idee, minu teostus

Sinu idee, minu teostus

23,00 36,00 

Mis iganes idee või soov Sul on disaini osas – olgu see nimi, slogan, “inside joke”, beebitulekust vanavanemate teavitamine, Bachelorette peo pluusid, firmameene või mis iganes muu – I’m your girl! 🙂

Idee ei pea piirduma vaid vinüülist pildi või tekstiga vaid võib ka soovida lisamiseks lipsukest, tülli, pärleid või Swarovski kive. Loovusel pole piire, seega lase sel lennata!

Saadaval suurused:
Beebibodid: 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92
Laste t-särgid: 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146
Naiste t-särgid: XS, S, M, L
Meeste t-särgid: S, M, L

Erisoovide (nt. pikad käised, muud suurused või mis iganes muu soov) puhul pöördu minu poole enne tellimuse esitamist, et kontrollida saadavust!

Valmistamise aeg on ligikaudu 7-10 tööpäeva olenevalt tellimuste järjekorrast. Kui vajad tooteid kiiremini, anna sellest mulle teada valides tellimust tehes soovitud kuupäev või kirjuta enne tellimuse esitamist, et veenduda, kas mul on võimalik vastu tulla. Minimaalne tellimuse täitmise aeg on 2 tööpäeva eeldusel, et laos on olemas kõik vajalikud materjalid toote valmistamiseks.

NB! Tellides palun märgi hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. 

Puhasta
*
*

Kirjeldus

Särkide hooldusjuhend:
Pesta ümberpööratuna
Käsipesu programm 30 kraadi
Mitte tsentrifuugida
Masinast väljavõttes särki õrnalt sikutades venitada
Triikida ümberpööratuna keskmisel kuumusel. Triikraud ei tohi olla otsekontaktis vinüüliga!

Cricut triigitavate vinüülide eluiga ca 40 pesu.

NB! Kõik särgid pesen enne vinüüli pealekandmist lõhnatu & lapsesõbraliku pesuainega läbi, et vinüülid haakuksid paremini. Juhul kui vinüül peaks mingi põhjusel lahti lööma, anna sellest kindlasti koheselt teada!

Ostukorv
There are no products in the cart!
Jätka shoppamist